NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.

HomeCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Mali ljudi koji su utjecali na povijest

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
FarCry
Admin

Broj komentara : 87
Mjesto : Hell

KomentarNaslov komentara: Mali ljudi koji su utjecali na povijest   Sat Dec 27, 2008 7:27 am

Mnogo je bilo vojskovodja od manje poznatih do onih koji su postali imperatori.
Gaj Julie Cesar,Alexandar Veliki,Atila Bic Boziji,Adolf Hitler,Josip Broz Tito.....su samo neki likovi koji su ostavili povijest
i uspjehe kao i neuspjehe ali su ostali zapamceni po necemu.

Takodje ovde spadaju i politicari koji su ostavili trag povijesti manje vise utjecu na danasnji razvoj savremene
civilizacije.

Najtajanstveniji od svih po meni je Kralj Arthur i njegovi vitezovi kao i Kamelot.Dali je on fiktivna licnost ili je
stvarno postojao velike su spekulacije neki govore da je to mit,a mitovi znaju da budu istiniti.
Sta mi i koliko mi znao o njima.....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.myspace.com/atila79

Mali ljudi koji su utjecali na povijest
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1