NAUKA I ISTRAZIVANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Samo izvoli

Go down 
5 posters
AutorPoruka
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 8:14 am

Sve diskusije i rasprave kao i sugestije mozete ovde da postate,ako nekom nersto smeta ili zeli raspravljat
o necemu slobodno otvarajte teme.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 10:56 am

Moze li se pisati na ovom PDF-u o online zaradi ili je to spam na ovom forumu? Samo izvoli A014
Na vrh Go down
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:33 pm

BorgQueen (citat):
Moze li se pisati na ovom PDF-u o online zaradi ili je to spam na ovom forumu? Samo izvoli A014


Sreco moja ti mozes sve sto treba.
Dobrodosla kraljice bez tebe je svaki forum bezveze nadam se da ti se dopadaju teme na forumu ako imas sugestiju reci
pa cemo vidjet.
We are the Borg you will be assimilated,resistance is futile.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 6:32 pm

jel postoji neka mogucnost da ovaj forum bude kompatabilan sa wide-screen rezolucijom? Da bude kompatabilan sa 16:10 isto kao sto je 4:3?
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 7:32 am

Hehe, Admine HVALA i veeliki pozdrav tebi!
Drago mi je da se opet druzimo.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:21 am

Mislim da ima previse kategorija na forumu. Ovi pod-forumi, koji su po samo jedan u svakoj kategoriji, dali bi se mogli svrstati u jednu ili 2 kategorije. Radi vizualnog izgleda i lakseg snalazenja.
Na vrh Go down
Valdus

Valdus


Broj komentara : 76
Join date : 2008-12-23
Age : 53

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:45 am

@Assimilated_One

Nemoj misliti da te admin ignirira ,privremeno je bez konekcije!
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/new_eden_citizen
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:22 am

slazem se s mojim kolegom, mogli bi to malo spojit.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:40 am

ne mislim ja da on ignorira. To tu stoji, on ce vec vidjeti, kad bude ili ce odgovoriti ili nesto. Vrijeme je nesto sto covijek nema, ali ga svejedno imamo. Kuzite sta hocu reci ne?
Na vrh Go down
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 8:03 am

Assimilated_One (citat):
Mislim da ima previse kategorija na forumu. Ovi pod-forumi, koji su po samo jedan u svakoj kategoriji, dali bi se mogli svrstati u jednu ili 2 kategorije. Radi vizualnog izgleda i lakseg snalazenja.

Sredice se to nebrini postavio sam kategorije a na te kategorije cu nadovezat jos podforuma imam jos nekih tema da stavim samo dok skontam o cemu da se radi a nije problem da se skonta sta kako jer ovaj forum hocu da je edukaciskog i naucnog tipa gledao sam neke forume svi prave na isti kalup zato ja i Valdus pravimo drugcije gdje se moze nesto naucit i komentarisat u nedogled gdje uvijek mozes nesto napisat i naucit i komentarisat
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 6:12 am

Postavio sam novi logo na forum odnosno sliku nesto sam pravio sa fontovima
nadam se da je dobro imam jos nekih ideja samo polako dok realizujem bice ovo forum dobar na izgled (bar se nadam)
Nemogu sve odjednom da zavrsavam sve ce doc lagano ubacio sam u nauku i TEMPORALNU MEHANIKU(nesto sto me najvise zanimalo u star treku),BOLESTI VIRUSNA I BAKTERISKA OBOLJENJA i RAK(cancer).
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 8:09 am

Mislim da ce bolesti doci same od sebe. Ne trebas sub-forum za to.
Ovo gore je super.
Na vrh Go down
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 8:41 am

Assimilated_One (citat):
Mislim da ce bolesti doci same od sebe. Ne trebas sub-forum za to.
Ovo gore je super.

ono gore je za medicinu i razvoj samo a ovo je posebno nebi se trebalo mijesat sve u jedan paket
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
Sponsored content





Samo izvoli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samo izvoli   Samo izvoli Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Samo izvoli
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NAUKA I ISTRAZIVANJE :: RAZNOLIKE TEME :: DISKUSIJE,PRIMJEDBE,SUGESTIJE....-
Idi na: